Fuvarszervező [Hungary]

Az Inter-VM Trans Kft. 23 éves tapasztalattal rendelkező magyar tulajdonban álló logisztikai szolgáltató. Dinamikusan fejlődő vállalkozásunk három telephelyén több mint 350 alkalmazottat foglalkoztat. Fő profilunk a nemzetközi közúti árufuvarozás és dolgozói személyszállítás. Cégünk partnereinek magas színvonalú kiszolgálása érdekében – fuvarszervezési területen tapasztalattal rendelkező – ambiciózus fuvarszervező munkatársat keres. Amennyiben szereti a kihívásokat, szeretne egy dinamikus csapatban dolgozni, jelentkezzen!

Fuvarszervező

Főbb feladatok, munkák:

Nemzetközi és belföldi fuvarok szervezése Gépkocsivezetők irányítása A rendelkezésre álló fuvarkapacitás optimális kihasználása Kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése Fuvarszervezésben szerzett releváns tapasztalat

Az álláshoz tartozó elvárások:

Angol nyelvtudás Ügyfél-orientált látásmód Önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

Teljesítményprémiummal elérhető nettó bér 800.000 - 1.000.000 Ft Azonnali kezdési lehetőség Munkavégzés helye Újlengyel Normál irodai munkaidő (munkanapokon 8:00 - 16:30)

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال