Létesítményüzemeltető mérnök [Hungary]

Létesítményüzemeltető mérnök

Feladataid lesznek:

  • a gyár teljes területén az elektromos és épületgépészeti berendezések zavartalan működésének biztosítása (fűtési/hűtési rendszerek, épületgépészet, tűzbiztonsági jelzőrendszerek),
  • a karbantartási és javítási tervek költségvetéseinek megtervezése, jóváhagyása,
  • a különböző villamos, mechanikus létesítmények beruházásának tervezése, kivitelezése, menedzselése, műszaki támogatása,
  • a berendezések helyes működéséhez szükséges paraméterek, rajzok/dokumentumok, berendezések/rendszerek karbantartása, nyomon követése
  • az energiatakarékosság tervezése és létesítménymenedzsment,
  • a létesítményellenőrzéseknek, auditoknak megfelelő intézkedések végrehajtása, hatóságokkal való együttműködés,
  • kapcsolattartás valamennyi közüzemi szolgáltatóval különösen gépészeti, víz/gáz/szennyvíz rendszerek kiépítésének koordinálása, fenntartása, ellenőrzése terén
  • a PMS/ISO tanúsítványoknak megfelelő létesítménygazdálkodási dokumentok elkészítése, kezelése.

    Téged keresünk, ha:

  • mérnök végzettséged van (villamos-, gépész- vagy épületgépészet szakirányon),
  • minimum 3 éves releváns tapasztalattal rendelkezel létesítményüzemeltetési területen,
  • használtál már AutoCad programot,
  • társalgási szinten kommunikálsz angolul,
  • haladó szintű Microsoft Office ismereteid vannak.

    Amit kínálunk

    versenyképes alapbér, cafetéria - SZÉP kártya, étkezési támogatás, munkába járás támogatás, szakmai kihívás, fiatalos, jó hangulatú csapat, modern irodai környezet.

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال