Consilier Imobiliar [Romania]

Candidatul ideal:

Suntem o echipă tânără, formată din oameni dinamici, ambițioși și căutăm pe alții asemenea nouă, care să ni se alăture!

Căutăm persoane care se implică 100% în ceea ce fac cu orientare către rezultate pentru că doar astfel putem evolua împreună.

Dacă ești în căutarea unui loc de munca dinamic, plin de satisfacții profesionale și financiare, dacă dorești să fii respectat, apreciat, să înveți lucruri noi, să te dezvolți personal și profesionalși să faci din meseria ta o pasiune, la noi găsești mediul potrivit pentru toate aceste lucruri!

Descrierea jobului:

· Prospectarea și monitorizarea pieței imobiliare;

· Oferirea de consultanță imobiliară clienților existenți cât și identificarea de noi clienți prin mijloacele specifice puse la dispoziție direct și online, pe internet;

· Introducerea clienților în baza de date precum și formarea și păstrarea conexiunii cu aceștia în vederea facilitării tranzacțiilor;

· Vizionarea proprietăților desemnate și a celor preluate pentru a avea si dezvolta un portofoliu competitiv pentru promovare către clienți;

· Promovarea companiei si portofoliului de oferte atat online, pe internet cat si direct clienților;

· Administrarea proprietăților, asistarea și urmărirea procesului de vânzare, închiriere pana la încheierea tranzacției;

· Menținerea unei bune relații cu clienții companiei și după încheierea tranzacției;

· Experiența nu este necesară, interesul dezvoltării profesionale, da.

Beneficiile pe care le oferim:

· Oferta financiara cu posibilitatea de creștere fără o limita, proporțională cu interesul și rezultatele obținute

· Consiliere și training-uri în formarea și dezvoltarea personală și de perfecționare a tehnicilor de promovare, marketing, vanzare și negociere pentru a deveni un profesionist în imobiliare

· Oportunitatea de a fi parte a unei echipe de profesionisti în domeniul imobiliar

· Un birou modern în centrul orașului dotat cu tot ce e necesar pentru a te dezvolta în domeniul imobiliar, un sistem de gestionare a proprietăților și o baza larga deja existentă de clienți cât și posibilitatea a avea intalniri formale și dezvolta un portofoliu propriu numeros de clienți

· Suport juridic complet spre facilitarea tranzacțiilor

· Telefon mobil si calculator/laptop dedicat la birou

Tipul jobului: Cu normă întreagă

Salariu: 1.800,00RON - 8.000,00RON pe lună

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال