A' Σερβιτόρος - Χερσόνησος Ηρακλείου Κρήτης [Greece]

Τοποθεσία Χερσόνησος μία ώρα πριν Ημ. ανάρτησης μία ώρα πριν Με κάποια εμπειρία Επίπεδο εμπειρίας Με κάποια εμπειρία Εποχιακός/ή Τύπος απασχόλησης Εποχιακός/ή Τουρισμός Κατηγορία θέσης Τουρισμός

Ενδεικτικές Αρμοδιότητες Θέσης:
Παρουσίαση του μενού και παροχή λεπτομερών πληροφοριών

Παροχή προτάσεων σχετικά με το μενού, εφόσον ζητηθούν

Έλεγχος πιάτων και σερβίτσιων ως προς την καθαριότητά τους και την παρουσίαση, όπως και αναφορά τυχόν προβλημάτων

Τήρηση όλων των σχετικών υγειονομικών κανονισμών

Απαραίτητα προσόντα:
Αποδεδειγμένη εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση

Πολύ καλή γνώση Αγγλικών

Επιθυμητά προσόντα:
Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ Τουριστικών Επαγγελμάτων, Hospitality Management ή συναφούς κατεύθυνσης

Γνώση χρήσης λογισμικών διαχείρισης εστιατορίων (POS, PDA)

Επικοινωνιακές δεξιότητες

Πελατοκεντρική προσέγγιση

Ικανότητα εργασίας υπό πίεση

Προσφέρουμε:
Διατροφή στο Staff Restaurant

Διαμονή στα Staff Houses

Παροχή μετακίνησης προσωπικού από/προς ξενοδοχείο

Εξαιρετικό κλίμα εργασίας με κέντρο τον άνθρωπο (εταιρικοί διαγωνισμοί και εταιρικές επιβραβεύσεις, ''Employee of the Month'' και ''Employee of the Year'')

Bonus Τέκνου (εάν έχεις γίνει πρόσφατα γονιός) και Bonus Γάμου (εάν έχεις παντρευτεί πρόσφατα)

Bonus Ολοκλήρωσης της σαιζόν και Bonus Σύστασης νέου εργαζομένου

Δωρεάν πρόσβαση σε Εκπαιδεύσεις και Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης

Παρακαλούμε για την αποστολή του βιογραφικού σημειώματος με συνημμένη πρόσφατη φωτογραφία τύπου ταυτότητας ή διαβατηρίου

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال